KONST / Litografier / Litografier 7016295
*
nr 701 6295
Litografier
4 st, Stockholmsmotiv, 30x40
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 juni 2011
kl 19:41:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/6 16:22:13
1
500 kr
6/6 17:32:06
2
Vinnande bud
6/6 19:33:40
3
750 kr
6/6 19:34:17
3
850 kr
6/6 19:35:27
3
1.100 kr
6/6 19:36:47
3
1.300 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:56
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:52
*
Litografier
nr 701 6295
Litografier
4 st, Stockholmsmotiv, 30x40
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 juni 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/6 16:22:13 | 1 | 500 kr |
6/6 17:32:06 | 2 | Vinnande bud |
6/6 19:33:40 | 3 | 750 kr |
6/6 19:34:17 | 3 | 850 kr |
6/6 19:35:27 | 3 | 1.100 kr |
6/6 19:36:47 | 3 | 1.300 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22 -
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:56 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:52